Vendosni fjalën kyçe....

Policia dhunon dhe shoqëron gazetarin e Ora News (Video)


Dhuna e policisë ditën e sotme nuk ka lënë jashtë rrezes as gazetarët.

Ditën e sotme, gazetari i televizionit Ora News, Xhoi Malësia duke transmetuar pamje nga zona e 21 dhjetorit është dhunuar nga një efektiv policie civil.

Gazetari është dërguar në komisariatin nr. 2 në kryeqytet.

Ka qenë në afërsi të disa personave që po qëllonin në drejtim të komisariatit. Pritet lirimi i tij. Pranë komisariatit ka forca të shumta policie”-raportoi gazetari Besar Bajraktaraj nga komisariati.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *