Vendosni fjalën kyçe....

PD publikon videon: Rama vjedh pa pushim dhe pastaj nxjerr nga xhepi i korrupsionit një karamele elektorale


Partia Demokratike ka postuar një video të premtimeve elektorale të Kryeministrit Edi Rama, të para se të vinte në pushtet duke e krahasuar me vendimet e pambajtura.

Sipas PD-së Rama ka 7 vite që vjedh dhe më pas nxjerr nga xhepi një karamele elektorale.

“Mos e humbni këtë video. Shikoni çfarë mashtruesi i qeveris shqiptarët.

I vjedh, i vjedh, i vjedh pa pushim, pastaj nxjerr nga xhepi i korrupsionit nga një karamele elektorale. Edi Rama nuk ka lidhje me mbajtjen e premtimeve. Deri në zgjedhje të gjithë do të hanë me lugë floriri-thuhet në komentin e PD-së.