Vendosni fjalën kyçe....

Gruaja në zi vajton burrin në mënyrë të pazakontë, kërcen sipër arkivolit (Video)


Varrimet zakonisht janë një temë e zymtë dhe e trishtë, por për një grua, vdekja e një personi të dashur ishte një mundësi për të hipur mbi arkivol dhe për të tundur të pasmet, në një formë për t’i dhënë lamtumirën e fundit të ndjerit.

Një video e vallëzimit të çuditshëm të varrimit është bërë virale.

Marlon Mero Quijije u qëllua për vdekje javën e kaluar në një zonë të rrezikshme të Manabit, Ekuador, e njohur si ‘Shtatë Thikat’.

Ndërsa 38-vjeçari po bëhej gati për t’u çuar në varreza, një grua e re që besohet se ishte gruaja e tij u ngjit mbi arkivol dhe filloi të tundej duke dhënë një shfaqje të denjë për një klub nate.

Vetë arkivoli qëndronte mbi dy motoçikleta kurse turma e mbledhur brohoriste duke përshëndetur veprimet e gruas.

Në fund të shfaqjes, gruaja u përkul përpara dhe vendosi një puthje në fytyrën e të ndjerit, e dukshme pas një ekrani qelqi në kokën e arkivolit.