Vendosni fjalën kyçe....

Berluskoni diagnostikohet me Covid-19


Ish-kryeministri italian Silvio Berluskoni është testuar pozitiv me virusin Sars-Cov 2.

Berluskoni është izoluar në banesën e tij dhe ka njoftuar se nuk ka simptoma deri më tani dhe do vazhdojë të punojë nga shtëpia.

Lajmi është konfirmuar nga partia e tij e Forza Italia