Vendosni fjalën kyçe....

Reja shpall listën e lojtarëve të grumbulluar për sfidat e Ligës së Kombeve


Trajneri i Kombëtares shqiptare Edi Reja nëpërmjet një konference për shtyp ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për dy sfidat e Ligës së Kombeve.

Surpiza e vetme është Ramën Çepele lojatri i cili luan për të rinjtë e Interit. 

Në portë Reja ka grumbulluar: Thoma Strakoshën, Etrit Berishën dhe Alban Hoxhën,

Në mbrojtje: Ardian Isjmajli, Enea Mihaj, Kastriot Dermaku, Berat Xhimshiti, Marash Kumbulla, Elseid Hysaj, Frederic Veseli, Ramën Çepele, Lorenc Trashi dhe Hysen Memolla.

Në mesfushë: Keidi Bari, Qazim Laçi, Ermir Lenjani, Klaus Gjasula, Amir Abrashi, Lindon Selahi, Odise Roshi, Ylber Ramadani dhe Myrto Uzuni.

Në sulm: Rei Manaj, Sokol Çikalleshi, Bekim Balaj, Armanda Sadiku, Armando Broja, Florian Kamberi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *