Vendosni fjalën kyçe....

Merr flakë kurora e gjelbër në Milot


Një zjarr i madh ka rënë në kurorën e gjelbër në qytetin e Milotit ditën e sotme.

Flakët e përhapura po rrezikojnë edhe banesat në afërsi të vatrës.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe ato të shërbimeve pyjore për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.