Vendosni fjalën kyçe....

Pjaniç s’e mban veten, shpërthen në lot gjatë festës për transferimin te Barcelona (Video)


Miralem Pjaniç ka shpërthyer në lot në festën e organizuar nga familja e tij për kalimin te Barcelona.

Mesfushori boshnjak dhe familjarët e tij u mblodhën në Luksemburg për të festuar transferimin e tij te katalanasit dhe në një çast Pjaniç nuk e mban dot veten por shpërthen në lot.

Pjaniç ka luajtur 4 sezone me bardhezinjtë pas transferimit nga Roma.

Ai kaloi te Barcelona për 60 milionë euro në një operacion që pa brazilianin Arthur të vinte nga katalanasit në Torino.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *