Vendosni fjalën kyçe....

Përplasen dy makina në Elbasan, plagoset një person


Dy automjete janë përplasur në fshatin Papër të Elbasanit.

Nga përplasja është plagosur drejtuesja e një nga makinat e përfshira në aksident.

E plagosura është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndërkohë po heton për rrethanat dhe shkaqet e këtij aksidenti.