Vendosni fjalën kyçe....

Skënderbeu likujdon Partizanin


Skënderbeu ka arritur të fitojë ndaj Partizanit në transfertë me rezultatin 1-2.

Kjo ishte sfida e fundit për ditën e sotme, një rikthim për Superligën pas bllokimit të sfidave nga koronavirusi.

Golat për korçarët u shënuan nga Gripshi dhe Dita në pjesën e parë, ndërsa për “të kuqtë” ngushtoi rezultatin Ferati në minutën e 85 të takimit.