Vendosni fjalën kyçe....

“Thiago Silva mund të rikthehet te Milani”-Agjenti i lojtarit


Paulo Tonietto, agjenti i Thiago Silvas, foli për të ardhmen e klientit të tij, në prag të skadimit të kontratës me Paris Saint Germain.

Ai nuk e ka mohuar mundësinë që Thiago ta veshë edhe njëherë fanellën e Milanit, ashtu siç bëri Zlatan Ibrahimovic.

“Në futboll gjithçka mund të ndodhë, por duhet të presim dhe të shohim çfarë do të ndodhë për shkak të pandemisë”, tha Paulo Tonietto për “MilanNews.it”.

“Ai e admiron Milanin, Ai bëri karrierë te Milani. Ai e di se edhe tifozët e duan shumë”.