Vendosni fjalën kyçe....

Basha shoqëron pensionisten për pazar: Si Vera ka shumë të tjerë që kujdesen me sakrifica për familjen


Ndërsa vijon takimet me qytetarët në mbarë vendin, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha së fundmi është shfaqur në një pozicion që s’e kemi parë më parë.

Siç duket në një foto që ai ka publikuar në ‘Facebook’, Basha ka shoqëruar një grua pensioniste të bëjë pazarin. Në foto të dy shfaqen me qese në duar.

Basha shkruan: “Me Verën, gjyshen që çdo ditë e nis me pazaret dhe preokupimin për t’i gatuar familjes. Pensionistja që si shumë të tjerë në Shqipëri kujdesen mes sakrificave për fëmijët, nipërit dhe mbesat”