Vendosni fjalën kyçe....

Meghan e lumtur me Archie-n e qentë, në pritje të princit Harry (FOTOT)


Pas dy muajve në Kanada, Meghan Markle është parë duke shëtitur në pyll me djalin e saj Archie dhe dy qentë, ndërsa priste mbërritjen e bashkëshortit të saj princit Harry.

Siç shihet në fotot e publikuara nga Daily Mail, në fytyrën e saj nuk kishte asnjë shenjë të dramës “Megxit”, pasi vetëm buzëqeshte ndërsa mbante të birin në krahë. Dy truproja e shoqëronin nga pas.

Ndërkohë princ Harry mungoi në pritjen e parë solo të vëllait të tij William, duke nisur vetë një epokë të re për familjen mbretërore.

Harry pa dyshim ishte i ngazëllyer për ribashkimin me Archie-n dhe të shoqen Meghan, të cilët nuk i ka parë për pothuajse dy javë.

Ai fluturoi për në ishullin e Vancouver në Kanada me të njëjtin avion që kishte marrë më parë Meghan.