Vendosni fjalën kyçe....

Të shtëna me armë në Vlorë, raportohet për të plagosur


Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Vlorë pasditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 te ish-agjencia te rruga Transballkanike dhe raportohet për dy persona të plagosur. 

Nga informacionet paraprake nuk bëhet i ditur identieti i të përfshirëve në këtë ngjarje.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur zbardhjen dhe rrethanat e përplasjes së plagosjes


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *