Vendosni fjalën kyçe....

“Brenda spitalit të Lushnjës, nënkryetari i Bashkisë ndërtim pa leje”-Denoncimi te Berisha


Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë denoncimin e qytetarit digjital i cili pretendon se brenda spitalit të Lushnjës është ndërtuar pa leje.

Qytetari digjital denoncon se ndërtimet pa leje janë kryer nga nënkryetari i Bashkisë së Lushnjës.

Postimi i plotë:

Narkonënkryetari monist i Lushnjës ndërton brenda murit te spitalit objekte pa leje.
Ku pyet mafia për ligjin!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit digjital. sb

Kjo është ndërtuar në spitalin ton Lushnjë duke hyrë brenda murit dhe këtu ka biznesin Genti nenkryetari bashkisë Lushnjë si ndërton brenda dhe pa leje.