Vendosni fjalën kyçe....

Grabitet institucioni financiar në Tiranë


Një institucion financiar është grabitur mbrëmjen e sotme në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë.

Nuk dihet ende shuma që kanë arritur të marrin autorët.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku po bëhet edhe këqyrja e kamerave të sigurisë për të zbardhur të plotë ngjarjen dhe për të rënë në gjurmët e autorëve, raporton News 24.