Vendosni fjalën kyçe....

“Daniel Drobajt iu thyen gishtërinjtë me urdhër të Ramës”


Fotoja e 18-vjeçarit Daniel Drobaj, brenda kafazit të xhamtë në Gjykatën e Tiranës, ku shfaqet me dorën e fshuar po bën xhiron e rrjetit. 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar duke shprehur se ky  është një akt primitiv hakmarrës që u bë me urdhër të Ramës. Kujtojmë se Drobaj akuzohet për plagosjen me kapsollë të efektives së policisë Ina Nuka, e cila humbi 2 gishta për shkak të shpërthimit të lëndës plasëse.

 “Ja si i thyen studentit te shkelqyer Daniel Drobaj gishterinjte, ne nje akt primitv hakmarrje, narkos-it me urdher te Edvin Kristaq. Urrejtjes per nje akuze te pa provuar dhe fund e krye politike.”, shkruan Berisha në Facebook. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *