Vendosni fjalën kyçe....

Shkarkimi i Kajmakut, reagon Rama


Institucionet janë institucione”-ka qenë reagimi i Kryeministrit Rama për vendimin e shkarkimit të Agim Kajmakut nga Komisioni Qendror të Zgjedhjeve.

Këtë reagim Rama e bëri pas daljes nga selia rozë nga mbledhja me Këshillin Kordinativ të Veriut.

Rama nuk preferoi të japë më shumë komente për këtë vendim duke iu shmangur pyetjeve të gazetarëve.

Kajmaku u shkarkua ditën e sotme nga KQZ me 5 vota pro dhe asnjë kundër.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *