Vendosni fjalën kyçe....

Hysaj dëmtohet rëndë në sfidën ndaj Torinos, rrezikon sfidën ndaj Turqisë


Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli zhvilloi kundër Torinos.

Mbrojtësi shkodranë në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë.

Akoma nuk dihet grada e dëmtimit, teksa ky është një lajm i keq edhe për Kombëtaren shqiptare, pasi duhet të bëjë pa kapitenin me shumë mundësi në ndeshjet kundër Turqisë dhe Islandës.