Vendosni fjalën kyçe....

Pamje të rënda – Publikohet videoja e përplasjes me armë në Prishtinë


https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=1b1AIc9-Wwk

Publikohen pamjet e përplasjes me armë në Prishtinë, ku u vra një person e mbetën të plagosur rëndë tre të tjerë.

Përplasja sipas dëshmitarëve ka ndodhur mes pronarit të tokës dhe atij të godinës shumëkatëshe që po ndërtohet.

Një nga të plagosurit ka qenë kalimtar rasti dhe nuk ka pasur të bëjë me çështjen. L

ajmi për vdekjen e një personi është dhënë zyrtarisht nga QKUK-ja, që informon se 3 të plagosurit e tjerë po marrin ndihmën mjekësore ndërsa janë në gjendje të rëndë.