Vendosni fjalën kyçe....

5 të plagosur nga përplasja në Fier, 3 persona u qëlluan brenda spitalit


Të shtëna me armë në Urgjencën e Spitalit të Fierit.

Një person është futur në mjediset e spitalit dhe dyshohet se ka qëlluar me armë duke lënë tre person të plagosur.

Fillimisht palët janë përplasur në Levan e më pas ka vijuar edhe në spitalin e Fierit. Autori i dyshuar i ka rrëmbyer armën e shërbimit një efektivi policie dhe ka qëlluar brenda spitalit duke plagosur 3 persona.