Vendosni fjalën kyçe....

Soros në Tiranë, bën foto me Ramën e tregon arsyen e vizitës


Djali i miliarderit George Soros, Alexander, ka mbërritur në Tiranë.

Ai është takuar me kryeministrin Rama duke postuar edhe një selfie të shkrepur me kreun e qeverisë.

Në shënimin shoqërues në ‘Twitter’, Soros shkruan, se me kryeministrin Rama do diskutojë në lidhje me perspektivat për bashkëpunimin rajonal, përparimin ekonomik  dhe rritjen gjithëpërfshirëse.  

Kjo është e disata vizitë e Alexander Soros në Tiranë.