Vendosni fjalën kyçe....

Ushtarët francezë s’ia ndajnë sytë Melania Trump, fotoja që po bën xhiron e rrjetit


Dy ushtarë francezë nuk mund t’i hiqnin sytë nga gruaja e presidentit amerikan, Trump, Melania kur ajo mbërriti për samitin tre ditësh të G7 në Francë.

Zonja e Parë dukej mahnitëse, ndërsa zbriste nga ‘Air Force One’, duke veshur një fustan ‘Calvin Klein’ 650 dollarësh.

Një foto kapi në momentin kur dy ushtarë i ngulën sytë ndaj Zonjës e Parë, ndërsa ajo ecte.

Të premten, presidenti Trump dhe Melania lanë Uashingtonin së bashku për të udhëtuar brenda natës në samitin e Francës.