Vendosni fjalën kyçe....

Mesi zgjedh vendin e veçantë për pushimet me familjen, çmimi është padyshim i kripur


 

Pas titullit kampion me Barcelonën dhe një sezoni të gjatë e të vështirë që e pret, argjentinasi Mesi ka shkuar të bëjë pushime me familjen e tij.

Kësaj here, talenti ka zgjedhur të pushojë në Antigua, Karaibe, në një hotel ku një natë kushton jo pak por 5500 euro nata

Ai ka publikuar foto me bashkëshorten e tij dhe 3 fëmijët nga plazhi.