Vendosni fjalën kyçe....

Sherr me thika në mes të Shkodrës, në gjendje të rëndë i riu


Një i ri ka mbetur i plagosur në Shkodër pas një sherri me thika mes dy personash.

Sipas Balkanweb, i riu që ka mbetur i plagosur ështëë identifikuar si Igli Pallosha dhe është në gjendje të rëndë për jetën pas plagëve që ka marrë në zonën e barkut.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të Shkodrës ndërsa policia ka nisur menjehërë aksionin për kapjen e autorit të dyshuar dhe zbardhjen e ngjarjes.