Vendosni fjalën kyçe....

Zhduket 31 vjeçari në Durrës, policia kontrolle për gjetjen e tij


Një 31 vjeçar është zhdukur që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa paraprakisht dyshohet të jetë mbytur.

Ngjarja në afërsi të plazhit të Currilave në Durrës, ndërsa forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje ndërsa kërkimet janë fokusuar në kërkimet në det.

Denoncimin në polici e kanë bërë shokët që shoqëronin 31 vjeçarin, Doland Molla, banues në Skrapar, të cilët pasi nuk po e gjenin të riun, kanë njoftuar policinë lokale.

Policia është vëne në kërkim tokësor dhe detar, por pa mundur ta gjejnë atë.