Vendosni fjalën kyçe....

Na e mbante të fshehtë se do bëhej baba, Renis Gjoka publikon foto me vajzën


Renis Gjoka është bërë baba. Ky lajm i ka surprizuar të gjithë, pasi këngëtari i njohur nuk kishte treguar më parë se partnerja e tij ishte në pritje të ëmbël.

Gjoka e ka dhënë lajmin e bukur në rrjetet sociale, ku ka treguar se vajza e tij ka ardhur në jetë dhe se e ka pagëzuar atë me emrin “Aura”.

Në një nga fotot e publikuara në “Instastory”, këngëtari shton mbishkrimin “dashuria e jetës sime”.

Renis Gjoka në fakt gjithmonë e ka mbajtur jetën e tij private larg medias, aq sa tani arriti të mbante të fshehtë edhe ardhjen në jetë të vajzës.