Vendosni fjalën kyçe....

Kamioni me lëndë drusore del nga rruga në Bulqizë, një person humb jetën, plagoset një tjetër


Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites.

Një makinë me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe për pasojë një person ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në rrethin e Bulqizës.

Deri më tani nuk ka informacione për rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti, po kështu edhe për emrin e personit që ka humbur jetën.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur edhe një person.