Vendosni fjalën kyçe....

Spiropali sfidon Bashën me zgjuarsi: Edhe në barkun e nënës dija më shumë se kreu i opozitës


Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit ka komentuar aksionin e opozitës së drejtuar nga Lulzim Basha.

Duke kritikuar, deklaratat por edhe veprimet e opozitës dhe kreut të saj me protestat e njëpasnjëshme, Siropali ka bërë një deklaratë duke e cilësuar veten si më të ditur se Basha madje edhe kur ka qenë fëmijë.

Unë edhe kur kam qenë katër vjeçe dija më shumë se Basha, edhe në barkun e nënës dija më shumë se Basha”-deklaroi Kryemadhi në emisionin “Open”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *