Vendosni fjalën kyçe....

Dhuratat që Meghan Markle i bëri Kate Middleton, për t’i fituar zemrën


Kur Meghan Markle ishte në fillimet e lidhjes së saj me Princin Harry, e dinte shumë mirë se përveç mbretëreshës ishte një person tjetër, të cilit në veçanti duhej t’i bënte përshtypje.

Sipas “Mirror“, ajo është Kate Middleton. Princi Harry është shumë i lidhur me kunatën e tij dhe kjo u duk shumë qartë edhe Ditën e Anzac në aktivitetin e zhvilluar në Westminster Abbey.

Portalet e showbizz-it në Britani, shkruajnë se në fakt Kate është përpjekur të shërojë përçarjet e fundit midis dy vëllezërve, William dhe Harry.

“Harry dhe Kate janë shumë të afërrt, ajo ka qenë si një mentore për të dhe ai donte miratimin e saj”, tha një burim për Grazia UK.

“Kate është ndryshe nga Meghan në shumë mënyra, por ajo ka bërë hapa të mëdha për ta ndihmuar Meghanin.”

Pra, në ditët e para të lidhjes në vitin 2017, Meghan u sigurua që të merrte pëlqimin e Kate. Në takimin e parë, Meghan i dha saj një dhuratë shumë të veçantë për ditëlindje.

Sipas EOnline, Meghan i dhuroi Kate një ditar. Kujt ia merrte mendja se asaj i pëlqejnë këto?!

Jo vetëm kaq. Edhe në ditën e dasmës së saj, Meghan i bëri Kate-it një dhuratë tjetër – një byzylyk prej ari. Një nga ata byzylykët e miqësisë.