Vendosni fjalën kyçe....

Aksident me 5 të plagosur në Rrëshen, 2 persona në gjendje të rëndë


5 persona, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë janë plagosur në një aksident në Rrëshen.

2 mjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash ndërsa të plagosurit janë dërguar me shpejtësi në spital, ku mësohet se 2 prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.