Vendosni fjalën kyçe....

Kur e kuptove se Alex Rodriguez ishte i duhuri? Përgjigjet Jennifer Lopez


Jennifer Lopez nuk e kishte me nxitim të fejohej me Alex Rodriguez. Ndërsa ishte e ftuar në studion e ” SiriusXM” Jennifer tregoi se kur e kuptoi se Alex ishte i duhuri.

“Gati për t’u martuar përsëri? Unë jam shumë e lodhur pas çdo gjëje që kam kaluar. Ndoshta pas një viti,.Nuk e di, mendoja ndoshta PO ndoshta JO. E dua atë, më pëlqen. Gjithçka dukej shumë e përsosur shumë shpejt. Kështu që më bëri ti thoja vetes: Hej prit, çfarë po ndodh këtu? Më lejoni të pres një sekondë.

Kështu kur ndodhi (propozimi) mendoj se ishte koha e duhur. Ne të dy e dinim”, tha Jennifer.

Ndër të tjera këngëtarja ka treguar se ajo dhe i fejuari nuk i thërrasin me nofka njëri-tjetrit.