Vendosni fjalën kyçe....

U fut për të ndarë të dehurit, mjeku goditet me tullë në kokë brenda spitalit të Durrësit


Një mjek roje i spitalit të Durrësit është goditur me tullë nga disa persona, që po shoqëronin një pacient.

Fillimisht personat në fjalë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe më pas mjeku ka ndërhyrë për t’i ndarë por ata e kanë goditur me tullë në kokë.

Policia ka shoqëruar personat që dhunuan mjekun kurse ky i fundit ka marrë trajtimin në spital.