Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthen bombola e gazit, flakë e tym në një apartament në Fier (FOTOT)


Një bshpërthim ka ndodhur paraditen e sotme, në një apartament në Fier. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” të qytetit, ku dyshohet se një bombol gazi ka shpërthyer në një apartament.

Bombola e gazit që ka shpërthyer ndodhej në ballkonin e apartamentit ku banonte familja e Dekim Aliajt dhe fatmirësisht nuk ka patur njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale. Janë dëmtuar disa pajisje në banesë.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikëset e Fierit që kanë shuar zjarrin. Po ashtu policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e shpërthimit të bombolës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *