Vendosni fjalën kyçe....

‘Më keq sesa ishte’, pas bashkimit doganor rradhë të gjata në Morinë (VIDEO)


Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar së fundmi një video të një qytetari nga pika doganore e Morinës, që lidh vendin tonë me  Kosovën.

‘Dy ore vonese ne Morine te Kuksit. Me keq se sa ishte! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb Pershendetje, dy ore ne Dogana Doktor’, thuhet në mesazhin që ka publikuar Berisha.

Reagimi i ish-kryeministrit vjen vetëm pak ditë pas hyrjes në zbatim të vendimit për bashkimin doganor midis Shqipërisë dhe Kosovës nga ana e dy qeverive të vendeve përkatëse.