Vendosni fjalën kyçe....

Do kalonte drogë në Greqi, arrestohet shqiptari


Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke në autobusin e Prevezës.

Policia helene ka sekuestruar 3 kg e 166 grama marijuanë si dhe 30 gram kokaine, 165 euro dhe 2 celulare.

Në pranga përfundoi një 38 vjeçar. Lënda narkotike po transportohej nga Shqipëria në drejtim të Greqisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *