Vendosni fjalën kyçe....

Tritol makinës në Orikum


Një automjet ka shpërthyer në Orikum mbrëmjen e sotme.

Sipas të dhënave paraprake automjetit i është vendosur një sasi tritoli dhe ka shpërthyer gjatë kohës kur ishte në parkim. Nga shpërthimi nuk ka pasur persona të lënduar.

Automjeti që ka shpërthyer ka qenë në pronësi të shtetasit Vezir Bello.

Vezir Bello punonte si shofer ambulance në Orikum.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *