Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplas motorçikletën në Pogradec, humb jetën 41-vjeçari


Në aksin rrugor Pogradec Lin, mbrëmjen e sotme ka ndodhur jetë një aksident i cili i ka marrë jetën një personi.

Një makinë tip “Volksëagen” me targa AA 714 KO, me drejtues shtetasin Aleksandër Seitllari, 24 vjeç ka përplasur shtetasin V.M 41 vjeç, banues në Buçimas, i cili drejtonte një motorçikletë.

Shtetasi V.M, pas mbërritjes në Spitalin e Pogradecit, ka ndërruar jetë.


Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po kryhen veprimet e mëtejshme proceduriale.
U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.