Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin


Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë.

Aksidenti ka ndodhur pranë “21 dhjetorit”, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Mësohet se këmbësori është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *