Vendosni fjalën kyçe....

Basha: Donika Prela është autorja e grisjes së fletarrestit për Dakon


Kreu i PD-së Lulzim Basha  ka deklaruar se kreu i celulës kriminale te Krimet e Rënda Donika Prela është autorja e grisjes së fletarrestit për Vangjush Dakon.

Basha cilëson Prelën ‘kamikaze’ të Ramës, që sipas tij po bën gjithçka të prishë hetimin për krimin elektoral të shitblerjes së votave mes Dakos dhe bandave të Durrësit dhe Shijakut

“Kreu i celulës kriminale te Krimet e Rënda Donika Prela është autorja e grisjes së fletarrestit për Vangjush Dakon. Kamikazja e Edi Ramës po bën gjithçka të prishë hetimin për krimin elektoral të shitblerjes së votave mes Dakos dhe bandave të Durrësit dhe Shijakut.”, shprehet Basha. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *