Vendosni fjalën kyçe....

Përplasen disa makina, bllokohet aksi rrugor Fier-Levan (VIDEO)


Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në Fier, në aksin që lidh këtë qytet me Levanin, . Sipas informacioneve janë përplasur dy makina dhe janë plagosur disa persona. 

Por nga ky aksident është bllokuar rruga  dhe vargu i makinave është disa kilometra i gjatë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po për punon për zbardhjen e shkaqeve, por dhe për zhbllokimin e trafikut. 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *