Vendosni fjalën kyçe....

Gjendet në Fier trupi i pajetë i një të riu


Një trup i pajetë i një të riu është gjetur zonën e “Zogut të Zi” në Fier mesditën e sotme. Mësohet se i riu është goditur disa herë me thikë dhe dyshohet se ky mund të jetë shkaku që ka humbur jetën.

Ende nuk dihet identiteti i tij. Trupi i të riut është dërguar në spital. Policia po heton për ngjarjen e rëndë dhe është në kërkim të autorit. 

Dyshohet se ka patur një sherr mes viktimës dhe të riut tjetër.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *