Vendosni fjalën kyçe....

SUPER CLICK

Raporti Sekret për Ambasadën Amerikane – Ekspertët tanë kanë frikë të firmosin për Ndrea Prendin

Një raport konfidencial i siguruar nga Hashtag.al, godet alibinë e ish-Komandantit të Gardës, Ndrea Prendi, lidhur me ndërrimin e tytës së pistoletës së tij gjatë hetimeve për vrasjen e katër qytetarëve më 21 janar 2011. Raporti konfidencial i është dërguar ambasadës amerikanë në Tiranë dhe në këtë raport thuhet se…

Jo vetëm tendera në shëndetësi-Si i zotëroi kompania e “Nikut” të përgjimeve të Ndraghetas koncesionet në hidrocentrale

Biznesmeni “Nik” i cili u përfol në përgjimet e Ndraghetas i cili do siguronte leje ndërtimi në Tiranë nëpërmjet lidhjeve të forta që ka me Kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj apo dhe me pjesëtarë të kabinetit qeveritar duket se operimi i subjektit që zotëron nuk janë vetëm në shëndetësi për…

EKSKLUZIVE- KONTRATA SEKRETE E QEVERISË ME “PFIZER” PËR VAKSINAT

Kontrata e shumëpërfolur ndërmjet qeverisë shqiptare dhe korporatës farmaceutike “Pfizer” është siguruar ekskluzivisht nga “Gogo.al”. Lidhur mes “Pfizer Export B.V” në Holandë dhe Ministrive së Shëndetësisë e Kujdesit Social dhe asaj të Shtetit për Rindërtimin si dhe Institutit të Shëndetit Publik, kontrata prej 52 faqesh përcakton sasinë, kostot por dhe…

Intervista/ Profesori me Nobel në mjekësi: S‘do vaksinohem, njerëzit po përdoren si kavie. Bill Gates s’duhet ndjekur

Profesori i njohur francez në fushën e virologjisë, Luc Montagnier, ka dhënë alarmin lidhur me përdorimin e vaksinës kundër pandemisë Covid-19. Në një intervistë për median franceze, ‘FranceSoir’, profesori që ka marrë çmimin Nobel për Mjekësi në vitin 2008 për zbulimin e virusit HIV, ka thënë se efektet e vaksinave…