Vendosni fjalën kyçe....

SUPER CLICK

Raporti Sekret për Ambasadën Amerikane – Ekspertët tanë kanë frikë të firmosin për Ndrea Prendin

Një raport konfidencial i siguruar nga Hashtag.al, godet alibinë e ish-Komandantit të Gardës, Ndrea Prendi, lidhur me ndërrimin e tytës së pistoletës së tij gjatë hetimeve për vrasjen e katër qytetarëve më 21 janar 2011. Raporti konfidencial i është dërguar ambasadës amerikanë në Tiranë dhe në këtë raport thuhet se…

Jo vetëm tendera në shëndetësi-Si i zotëroi kompania e “Nikut” të përgjimeve të Ndraghetas koncesionet në hidrocentrale

Biznesmeni “Nik” i cili u përfol në përgjimet e Ndraghetas i cili do siguronte leje ndërtimi në Tiranë nëpërmjet lidhjeve të forta që ka me Kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj apo dhe me pjesëtarë të kabinetit qeveritar duket se operimi i subjektit që zotëron nuk janë vetëm në shëndetësi për…

Mediet në Itali publikojnë skandalin: Mjekëve iu injektua ujë me kripë në vend të vaksinës anti-Covid

Mjekët në itali janë injektuar me ujë e kripë, në vend të vaksinës anti-Covid të Pfizer. Skandali është publikuar këtë të premte nga mediet italiane. Siç shkruan Tg.com, incidenti ka ndodhur në spitalin Rovereto. Megjithatë, nuk dihet se cili prej mjekëve dhe infermierëve ka marrë ilaçin dhe kush ka marrë…

EKSKLUZIVE- KONTRATA SEKRETE E QEVERISË ME “PFIZER” PËR VAKSINAT

Kontrata e shumëpërfolur ndërmjet qeverisë shqiptare dhe korporatës farmaceutike “Pfizer” është siguruar ekskluzivisht nga “Gogo.al”. Lidhur mes “Pfizer Export B.V” në Holandë dhe Ministrive së Shëndetësisë e Kujdesit Social dhe asaj të Shtetit për Rindërtimin si dhe Institutit të Shëndetit Publik, kontrata prej 52 faqesh përcakton sasinë, kostot por dhe…