Vendosni fjalën kyçe....

sport

PSG vendos çmimin e largimit për Neymar

Neymar dhe PSG kanë nënshkruar një kontratë e cila e lejon yllin brazilian të largohet për shumën e 200 milionë eurosh, gjithnjë sipas ‘Beteve’. “Tv Beteve”, një televizion katalanas, tregon se që në fillim, në kontratën e lojtarit është vendosur një klauzolë sipas të cilës ai mund të largohej nga…