Vendosni fjalën kyçe....

sport

Struga fiton Kupën e Pavarësisë në Korçë

FSHF, ashtu sikurse çdo vit, organizoi Kupën Pavarësia, një eveniment që u zhvillua në stadiumin Skënderbeu të Korçës. Ato që diskutuan këtë trofe në finale ishin skuadrat e Strugës dhe Otrant që në sfidat e tyre gjysmëfinale, fituan respektivisht kundër kampionëve të Shqipërisë të Skënderbeut dhe skuadrës ‘2 Korriku’. Në…