Vendosni fjalën kyçe....

Përfshihet në aksident autobusi i linjës së ‘Unazës’ në Tiranë


Një autobus është aksidentuar në Tiranë, paraditen e kësaj të diele (10 mars 2024).

Në Rrugën Ferid Xhajko afër 5 Majit, autobusi i linjës së Unazës së Re ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë. Fatmirësisht nuk ka asnjë të dëmtuar.

Sipas policisë, shoferit i autobusit të aksidentuar ka humbur ndjenjat, ndaj ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit të transportit publik dhe është përplasur.