Vendosni fjalën kyçe....

Kodheli dhe Spiropali sprovojnë veten në muzikë (Video)


Deputetet socialiste Mimi Kodheli dhe Elisa Spiropali kanë zhveshur kostumin e politikanit dhe kanë sprovuar veten në muzikë.

Të ndodhura në festën e FRESSH, Spiropali e Kodheli shfaqen duke interpretuar këngën e  Nina Simones, “Summertime”.

Duket se interpretimi u ka pëlqyer pjesëmarrësve të cilët kanë duartrokitur për Kodhelin dhe Spiropalin.