Vendosni fjalën kyçe....

Meta uron një të diel relaksuese


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është rikthyer në rrjetet sociale duke treguar nga aktiviteti jo zyrtar në ditët e pushimit.

Meta nëpërmjet një video nga parku mes patave dhe rosave uron një të diel relaksuese.

Të dashur miq. Ju uroj një të Diel relaksuese”-shkruan Meta.