Vendosni fjalën kyçe....

Alarmi për të shtëna me armë dhe hajdutë në Menik të Tiranës


Mbrëmjen e sotme janë regjistruar të shtëna me armë në fshatin Menik në Tiranë.

Banorët e zonës kanë telefonuar policinë të shqetësuar pas lëvizjes së disa personave të dyshimtë.

Këta persona besohet se ishin hajdutë që po lëviznin në zonë, ndërsa ka dyshime se ka pasur dhe të shtëna me armë zjarri.