Vendosni fjalën kyçe....

Zjarr i madh në autostradën Tiranë-Durrës, merr flakë një fabrikë bojërash/Video


Fabrika e bojërave Deutch Color është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit.

Ndërkohë policia njofton të shmanget kalimi i automjeteve në autostradë.

 

Njoftim i policisë:

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë bojrash në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit.

Ministria e Brendshme bën thirrje të shmanget kalimi i automjeteve në autostradën Tiranë-Durrës-Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikset.